Rüyada maaşının arttığını görmek

Birsen T.(28) - Antalya sordu : "3 gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada maaşının arttığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada maaşının arttığını görmek, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, sağlığa, ticari getirisi yüksek atılım yapacağına, hayırlı işler yapacağına, imrenilen bir kazanca, helal mala, güvende olmaya, cömert aile ferdine, aşk hayatının iyi olacağına, finansal külfeti olan tanıdıktan uzaklaşmaya, taleplerin gerçekleşeceğine delalettir. Olumsuz yorum olarak fena huylu bir kimse eliyle zarar görmeye, sıkıntıya hayata, sıhhatin tehlike altında olduğuna, istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, ticaret alanında problemlere delalet eder. Kimi tabirciler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte düşlediği mülke, uğraşarak umduğu beceriye, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu mala, sıkıntıya düşerek umduğu servete delalettir.

"Rüyada maaşının arttığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada maaşının arttığını görmek
  • Ortalama bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Bazen açıkça kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Ortalama bir kişinin yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşının arttığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.