Rüyada maaşını almak

Ümmihan E.(41) - Kastamonu sordu : "Hayırlı akşamlar. Dün rüya gördüm. rüyada maaşını almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada maaşını almak, sözünü tutacağına, huzura ermeye, sıcakkanlı orta yaşlı kimseye, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, sevince, parasal yükü olan bir kimseden uzak durulacağına, toplum yaşamında huzura, şöhrete kavuşmaya, bol gelire, karlı iş yapacağına, işyerinde terfiye işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına, üzülmeye, muhtaç duruma düşmeye, korktuğundan emin olmaya, iş kaynaklı sıkıntıya yorulmaktadır. Bazı tabirciler dediler ki: Bu rüya cefa çektikten sonra hayalini kurduğu büyük güce, sıkıntı sonrasında hak ettiği mevkiye, zorluklarla mücadele ederek beklediği rahata, yenilgiden sonra kavuştuğu toplu kazanca işaret eder.

"Rüyada maaşını almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada maaşını almak
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Tahminen bir insanın hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Tabirlerin rehber olduğu mutlaka hatırlanmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşını almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.