Rüyada maaşına zam

Yılmaz Z.(47) - Hatay sordu : "İki üç gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada maaşına zam yorumlar mısınız? "

Rüyada maaşına zam, bol berekete, büyük mertebeye yükseleceğine, verdiği söze sadık kalacağına, arzuların hayata geçeceğine, hayali kurulan bir birlikteliğe, paranın hayırlı olacağına, mutluluğa ermeye, güvende kalmaya, alın teriyle elde edilen servete, huzura, gelire gelecek fazlalığa işarettir. Bir diğer yoruma göre de hilekar yabancıya, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, korkuya olmasına, huzuru kaybetmeye, fena huylu bir kişi eliyle zarar görmeye delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler: Bu rüya zorlukları aşarak umduğu temiz kazanca, cefa ile birlikte hayalini kurduğu yüksek mertebeye, bir kişiden yardım isteyerek istediği daha iyi bir hayata, yardım alarak hak edilen mutluluğa işaret eder.

"Rüyada maaşına zam" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada maaşına zam
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşına zam" yazısı izinsiz kopyalanamaz.