Rüyada maaşına zam yapıldığını görmek

Pınar Y.(38) - İstanbul sordu : "Sitenizi birkaç zamandır beğenerek okudum. Bu gece garip bir rüya gördüm. rüyada maaşına zam yapıldığını görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada maaşına zam yapıldığını görmek, verdiği söze bağlı kalınacağına, yararlı uğraşlar yapacağına, uzun ömre, zorluk çekmeden kazanılan servete, bereketli zamanlara, yakın zamanda öğrenilecek müjdeli haber almaya, samimi genç yabancıya, yetenekli bir kimseye, alın teriyle elde edilen paraya, salih arkadaşa, yüksek makama çıkacağına delalet eder. Başka görüşlere göre de korktuğundan emin olunacağına, yalancı bir amire, parasal probleme, zora düşmeye, fenalığını gizleyen tanıdığa işaret eder. Bir takım alimler şöyle yorumlarlar: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda hak ettiği yüksek mertebeye, verdiği uğraşların sonunda gözlediği ferahlığa, cefa çekerek hayalini kurduğu şerefe, yardım alarak hayalini kurduğu iyi bir geleceğe yorulmaktadır.

"Rüyada maaşına zam yapıldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada maaşına zam yapıldığını görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşına zam yapıldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.