Rüyada maaşa zam

Gül B.(47) - Ankara sordu : "Hayırlı akşamlar; rüyada maaşa zam açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada maaşa zam, malın kazançlı olacağına, becerikli bir insana, güzel şansa, sevecen genç akrabaya, ettiği yeminini yerine getireceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mutluluğa, sevince, iyi uğraşlara, bol berekete, işte mevkiye çıkacağına işaret eder. Olumsuz yorum olarak mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, kıymet düşmesine, ferahının bozulacağına, ticaret alanında problemlere, fenalık görmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya meşakkatle kazandığı güce, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı şerefe, yenilgiden sonra özlediği mutluluğa, sıkıntıya düşerek elde ettiği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada maaşa zam" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada maaşa zam
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşa zam" yazısı izinsiz kopyalanamaz.