Rüyada maaşa zam yapılması

Lütfü Ü.(34) - İstanbul sordu : "rüyada maaşa zam yapılması açıklar mısınız? "

Rüyada maaşa zam yapılması, güzel şansa, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, rızkın kazançlı olmasına, şöhrete ermeye, isteklerin gerçekleşeceğine, arzu edilen kuvvete, verdiği sözünü tutmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, dostlarıyla iyi geçinmeye, aydınlık zamanlara, vefalı arkadaşa delalet eder. Bazen de sevimsiz bir vaziyete düşmeye, yalancı düşmana, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, rahatının kaçacağına, merhametsiz bir akrabaya delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra ulaştığı rahatlığa, sıkıntılarının sonunda istediği galibiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu saygınlığa, uğraşlarının sonunda kavuştuğu daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada maaşa zam yapılması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi konusunda bilinmeyenler

rüyada maaşa zam yapılması
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşa zam yapılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.