Rüyada maaşa zam aldığını görmek

Murat B.(20) - Balıkesir sordu : "Hayırlı akşamlar. İki gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada maaşa zam aldığını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada maaşa zam aldığını görmek, kuvvete ulaşmaya, kendisini sevenlerle eğlenmeye, becerili bir kişiye, vefakar dosta, cömert yöneticiye, karmaşadan uzak yaşayacağına, sağlığa, mala gelecek fazlalığa, fakirlikten iyi duruma geçmeye, getirili işler içinde bulunacağına, üne ulaşılacağına delalet eder. Nadiren de kötü huylu amir tarafından zarar görmeye, yalancı yabancıya, sıkıntıya düşmeye, kötülükten emin olmaya, anlayışsız bir yabancıya delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Bu ümitsizlikten sonra kavuştuğu nimete, zorlukla kazandığı paraya, başarısızlıktan sonra düşlediği hünere, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği büyük güce işaret eder.

"Rüyada maaşa zam aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı konusunda merak ettikleriniz

rüyada maaşa zam aldığını görmek
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaşa zam aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.