Rüyada maaş zammı

Yakup N.(20) - İstanbul sordu : "Aradığım neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada maaş zammı yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada maaş zammı, mutluluğu bulmaya, manevi yükü bulunan akrabadan uzaklaşılacağına, karmaşadan uzak olacağına, rızkın bereketli olacağına, refaha kavuşmaya, şana ermeye, akrabalarla sohbete, hayırlı işler ile meşgul olacağına, ticari getirisi yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, hayırlı arkadaşa, iyi gelire yorulmaktadır. Bunlarla birlikte ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, yalancı akrabaya, üzülmeye, düşmanlık görmeye, rahatının bozulacağına delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra hak ettiği daha iyi kazanca, sıkıntılarının sonunda hak ettiği varlığa, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği paraya, yardım alarak hak edilen ferahlığa yorulur.

"Rüyada maaş zammı" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada maaş zammı
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Bazen net olarak kimi zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş zammı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.