Rüyada maaş zammı görmek

Mavuşen F.(20) - Kocaeli sordu : "iyi sabahlar. rüyada maaş zammı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada maaş zammı görmek, şana ulaşmaya, dünyalığa gelecek artışa, aşk hayatının yolunda olduğuna, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, vefalı arkadaşa, iyi bir eşe, kolay kazanılan ziynete, hayırlı işler gerçekleştireceğine, bonkör tanıdığa, uzun ömre, sevince kavuşmaya delalettir. Nadiren de ticaret sebebiyle üzüntüye, fakirliğe, hilekar yöneticiye, üzüntü duymaya, saklanansırların açığa dökülmesine yorulmaktadır. Kimi zaman da tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda gözlediği temiz rızka, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu zafere, çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği onura, umudunu yitirdikten sonra düşlediği varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada maaş zammı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar konusunda en çok merak edilenler

rüyada maaş zammı görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş zammı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.