Rüyada maaş konuşmak

Dursun T.(31) - İstanbul sordu : "rüyada maaş konuşmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada maaş konuşmak, hünerli bir insana, güvenli kalmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, kazançlı geleceğe, sağlıklı hayata, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlamaya, dünyalığa gelecek berekete, sevineceğine, yüksek şansa, hayali kurulan bir başarıya delalettir. Nadiren de maddi sıkıntıya, hoşnutsuz hale gelmeye, kederden kurtulamamaya, korkulanın başına gelmesine, sıkıntıya yaşama işarettir. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek hak edilen ferahlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı hayra, meşakkatle düşlediği haysiyete, zorlukla kavuştuğu mala delalettir.

"Rüyada maaş konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi hakkında merak ettikleriniz

rüyada maaş konuşmak
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere neden olacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.