Rüyada maaş kesintisi

Sevkan M.(24) - İstanbul sordu : "rüyada maaş kesintisi yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada maaş kesintisi, ettiği yeminini tutmaya, istenilen bir eşe, vefakar çocuğa, sevince erişileceğine, getirili yatırımlar yapacağına, şana ulaşmaya, sağlıklı hayata, hoşsohbet orta yaşlı kişiye, iyi geleceğe, güzel işler yapacağına, bol gelire delalettir. Olumsuz yorum olarak parasızlığa, merhametsiz bir tanıdığa, kıymet yitirmeye, ticaret alanında zarara, dara düşmeye yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler: Bu rüya cefa çektikten sonra elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntılarının sonunda umduğu şana, yenilgiden sonra hasret duyduğu refaha, uzun süren çabaların sonunda beklediği daha çok kazanca işarettir.

"Rüyada maaş kesintisi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada maaş kesintisi
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş kesintisi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.