Rüyada maaş görmek

Delil O.(44) - İstanbul sordu : "rüyada maaş görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada maaş görmek, maddi külfeti olan arkadaştan uzaklaşılacağına, özlemi duyulan bir kazanca, sevince ermeye, hayırlı işler gerçekleştireceğine, mala gelecek artışa, şana ermeye, getirili atılımlar yapacağına, rızkın bereketli olacağına, sağlıklı hayata, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, iyi gelire yorulmaktadır. Nadiren de kıymet yitirmeye, karışık bir sorunla yüzleşileceğine, rahatı yitirmeye, sevimsiz bir duruma düşmeye, cimri bir tanıdığa işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle hak ettiği mutluluğa, uğraş vererek kavuştuğu itibara, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği feraha, verdiği uğraşların sonunda gözlediği daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada maaş görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada maaş görmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.