Rüyada maaş çekmek

Yener O.(29) - Manisa sordu : "Hayırlı akşamlar. Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunuyor ancak rüyada maaş çekmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada maaş çekmek, düşkünlükten sıyrılmaya, imrenilen bir başarıya, mutlu günlere, üne erişmeye, finansal külfeti olan arkadaştan uzak durulacağına, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, rahatlığa, verilen sözün tutulacağına, yüksek ticari kazançlara, malın verimli olacağına, bonkör yöneticiye işaret eder. Olumsuz yorum olarak fena huylu bir amir eliyle zarar görmeye, fesat bir yöneticiye, sıkıntıya düşmeye, ticari problemlere, korkuya başına gelmesine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya yenilgiden sonra kazandığı beceriye, mağlubiyetten sonra beklediği şana, sıkıntılarının sonunda gözlediği az olan kazancının artacağına, hatalarının ardından düşlediği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada maaş çekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada maaş çekmek
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş çekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.