Rüyada maaş artışı

Abdülmenap G.(38) - İstanbul sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada maaş artışı açıklayabilir misiniz? "

Rüyada maaş artışı, arzu edilen kuvvete ermeye, kısa sürede duyulacak mutlu edici haber duymaya, paranın hayırlı olmasına, şöhrete sahip olmaya, işyerinde terfiye, fakirlikten kurtulmaya, gelire gelecek bolluğa, becerili bir insana, manevi yükü olan insandan kendini kurtarmaya, alın teriyle elde edilen mala, iyi yarınlara delalet eder. Ayrıca huzuru yitirmeye, sağlığın yitirileceğine, ticaret alanında başarısızlığa, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, fena niyetli bir yönetici tarafından zarar görmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları dediler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek kazandığı ticari kazanca, zorlukla hak ettiği toplu paraya, çektiği zorlukların sonunda özlediği rahatlığa, uğraşlarının sonunda kavuştuğu şerefe işarettir.

"Rüyada maaş artışı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada maaş artışı
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu kati suretle değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş artışı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.