Rüyada maaş artışı görmek

Metin D.(26) - Almanya sordu : "rüyada maaş artışı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada maaş artışı görmek, iyi şansa, hoşsohbet orta yaşlı kadına, manevi külfeti olan yabancıdan kurtulmaya, gönül ilişkilerinde huzura, kısa zamanda duyulacak iyi havadis öğrenmeye, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, eşiyle birlikte gülmeye, maddi zorluklardan uzak durmaya, merhametli çocuğa, yüksek mertebeye yükseleceğine, eli açık akrabaya işarettir. Bazen de ferahının kaçacağına, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, ticaret nedeniyle sıkıntıya, sıhhatin yitirileceğine, fenalık görülmesine işaret eder. Kimi rüya yorumcuları dediler ki: Bu meşakkatle hasret duyduğu güce, zorlukla elde ettiği toplu paraya, meşakkatle ümit ettiği onura, sıkıntıya düşerek gözlediği iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada maaş artışı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada maaş artışı görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş artışı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.