Rüyada maaş alamamak

Seyfettin Z.(33) - Kıbrıs sordu : "Rüya yorumlarınızı bir süredir beğenerek inceledim. Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler web sitenizde var ancak rüyada maaş alamamak yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada maaş alamamak, malın bereketli olmasına, içten davranan genç kişiye, güvenli kalmaya, huzur bulmaya, mutluluğu bulmaya, verilen sözün yerine getirileceğine, yetenekli bir kişiye, iyi işlere, şana erişmeye, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, tertemiz servete delalet eder. Bunlarla birlikte cimri bir amire, fenalık görmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya, maddi probleme, iyi hali yitirmeye işarettir. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukları aşarak özlediği rahatlığa, cefa çektikten sonra özlediği iyiliğe, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu sevince, cefa çekerek ümit ettiği berekete yorulur.

"Rüyada maaş alamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri konusunda en çok merak edilenler

rüyada maaş alamamak
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüyayı görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada maaş alamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.