Rüyada m

Gençay D.(44) - İzmir sordu : "İyi akşamlar; rüyada m açıklayabilir misiniz? "

Rüyada m, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici haber almaya, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, eli açık kadına, mutluluğa kavuşmaya, güvende hissetmeye, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete, helal ziynete, huzura kavuşmaya, hoşsohbet yaşlı yabancıya, yüksek kısmete, malın temiz olmasına işarettir. Başka görüşlere göre de sıhhatin kötüleşeceğine, rahatı yitirmeye, düşmanlık görmeye, korkulanın gerçekleşmesine, cimri bir yöneticiye yorulur. Bazı rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya sıkıntılarının sonunda elde ettiği daha iyi bir hayata, zahmetle birlikte ulaştığı sevince, sıkıntıları aşarak kazandığı toplu paraya, zorlanarak kavuştuğu ganimete işarettir.

"Rüyada m" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada m
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla tahmini 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle tabirden rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada m" yazısı izinsiz kopyalanamaz.