Rüyada lal olduğunu görmek

Ramazan G.(30) - Aydın sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm yorumlar burada bulunuyor ancak rüyada lal olduğunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada lal olduğunu görmek, hayırlı uğraşlara gireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, malın bereketli olacağına, kazançlı girişimler gerçekleştireceğine, verilen sözün yerine getirileceğine, hoşgörülü orta yaşlı kadına, üne sahip olunacağına, mutlu geleceğe, bonkör adama, iyi sağlığını muhafaza etmeye, manevi külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına işaret eder. Aynı zamanda kıymet düşmesine, iş nedeniyle üzüntüye, korkulanın gerçekleşmesine, düşmanlıktan emin olmaya, muhtaç duruma düşmeye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda umduğu huzura, uğraşarak özlediği zenginliğe, sıkıntı sonrasında hak ettiği büyük güce, sıkıntıyla hasret duyduğu saygınlığa işaret eder.

"Rüyada lal olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada lal olduğunu görmek
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada lal olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.