Rüyada la ilahe illallahu

Asya H.(40) - İstanbul sordu : "Web sitenizi uzun zamandır düzenli olarak takip ediyorum. Bu gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada la ilahe illallahu açıklayabilir misiniz? "

Rüyada la ilahe illallahu, sağlıklı bir ömre, beklentilerin yerine geleceğine, faydalı işler gerçekleştireceğine, samimi genç kişiye, hayırlı uğraşlara gireceğine, problemlerden arınmış olacağına, emniyette yaşamaya, sevince ermeye, işte mertebeye gelineceğine, hatrı sayılır güce, manevi külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına delalettir. Ayrıca sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, hilekar bir akrabaya, sıkıntıya hayata, iş nedeniyle üzüntüye, maddi zarara işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya yenilgiden sonra beklediği beceriye, umudunu kestikten sonra kazandığı ticari kazanca, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği şerefe, sıkıntıya düşerek ümit ettiği büyük güce yorulur.

"Rüyada la ilahe illallahu" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada la ilahe illallahu
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden rüya görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Ortalama gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, yabancı kişilerin isimlerini bildirir.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallahu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.