Rüyada la ilahe illallahu vahdehu

Emin F.(42) - Bursa sordu : "Bir gece önce rüya gördüm. rüyada la ilahe illallahu vahdehu açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada la ilahe illallahu vahdehu, sevince kavuşmaya, mutluluğa, mal varlığına gelecek artışa, aşk hayatının yolunda olduğuna, uzun ömre, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, zahmetsiz kazanılan rızka, beklentilerin gerçekleşeceğine, emniyette kalmaya, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, büyük mertebeye ulaşılacağına yorulur. Bir diğer yoruma göre de hoşnutsuz bir duruma düşmeye, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına, fakirliğe, huzurunun kaçacağına, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna delalet eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek özlediği başarıya, sıkıntıyla kavuştuğu rahata, zorlukla birlikte gözlediği toplu kazanca, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu itibara delalettir.

"Rüyada la ilahe illallahu vahdehu" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada la ilahe illallahu vahdehu
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün tahminen üçte birini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak gelecekte mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallahu vahdehu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.