Rüyada la ilahe illallah

Bülent A.(29) - Konya sordu : "rüyada la ilahe illallah yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada la ilahe illallah, devlette mevkiye yükseleceğine, zengin amire, şöhrete kavuşulacağına, servete, iyi geleceğe, finansal yükü bulunan dosttan uzaklaşmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, merhametli akrabaya, imrenilen bir birlikteliğe, sağlıklı hayata, ikili ilişkilerde başarıya delalet eder. Nadiren de kaprisli bir düşmana, zora düşmeye, fenalığını göstermeyen akrabaya, üzülmeye, fena niyetli kişi eliyle zarar görmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Görülen rüya zorlukları aşarak hak ettiği ferahlığa, meşakkatle birlikte kazandığı şöhrete , zorlukların ardından kazandığı güce, cefa çekerek hayalini kurduğu nimete yorulur.

"Rüyada la ilahe illallah" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada la ilahe illallah
  • Rüya yorumunun rehber olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah" yazısı izinsiz kopyalanamaz.