Rüyada la ilahe illallah yazısını görmek

Temurhan D.(29) - Adana sordu : "Hayırlı sabahlar. rüyada la ilahe illallah yazısını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada la ilahe illallah yazısını görmek, hünerli bir kişiye, yüksek mevkiye çıkacağına, iyi şansa, hayırlı uğraşlar yapacağına, sözlerin yerine getirileceğine, hayırlı evlada, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, helal ziynete, duygusal hayatın iyi gittiğine, samimi yaşlı yabancıya, mala gelecek artışa yorulur. Nadiren de kötülükten emin olmaya, iyi hali yitirmeye, korkulanın olmasına, sıhhatin kötüleşeceğine, fena huylu yabancı eliyle fenalık görmeye delalet eder. Bir takım çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak ümit ettiği huzura, zahmetle birlikte ulaştığı sevince, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu kazanca, umudunu kestikten sonra kazandığı ganimete delalet eder.

"Rüyada la ilahe illallah yazısını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada la ilahe illallah yazısını görmek
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, yabancı kimselerin adlarını bildirir.
  • Yaklaşık gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah yazısını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.