Rüyada la ilahe illallah yazısı görmek

Akay L.(46) - Bursa sordu : "rüyada la ilahe illallah yazısı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada la ilahe illallah yazısı görmek, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, güler yüzlü yaşlı akrabaya, mutluluk dolu yarınlara, şöhrete kavuşmaya, huzur bulmaya, gelire gelecek bolluğa, kazancın temiz olacağına, verimli uğraşlar yapacağına, istenilen kuvvet sahibi olmaya, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine, arkadaşlık ilişkilerinde feraha yorulmaktadır. Bunlarla birlikte saklanansırların açığa çıkmasına, maddi zarara, ticaret alanında sıkıntıya, parasızlığa, kötü niyetli bir kişi tarafından fenalık görmeye yorulur. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Görülen rüya zorlukların ardından hayalini kurduğu rahatlığa, umudunu kestikten sonra ümit ettiği ferahlığa, cefa çekerek ümit ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği kazanca delalet eder.

"Rüyada la ilahe illallah yazısı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada la ilahe illallah yazısı görmek
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir tabirle tahmini 75 senelik bir ömrün 25 senesini uykuda geçirir.
  • Ortalama olarak gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah yazısı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.