Rüyada la ilahe illallah söylemek

Atila D.(31) - Yozgat sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm yorumlar burada bulunuyor fakat rüyada la ilahe illallah söylemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada la ilahe illallah söylemek, zengin akrabaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, güzel işlere, devlette mertebeye çıkacağına, bol kazanca, mutluluk dolu zamanlara, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, verdiği söze sadık kalınacağına, mutluluğa, güvenli kalmaya, becerikli bir kişiye yorulur. Ayrıca hoşnutsuz duruma gelmeye, değer kaybetmeye, sıhhatin kötüleşeceğine, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla umduğu iyi bir geleceğe, meşakkatle birlikte umduğu berekete, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği yüksek mertebeye, umudunu kestikten sonra düşlediği saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada la ilahe illallah söylemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu hakkında merak ettikleriniz

rüyada la ilahe illallah söylemek
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah söylemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.