Rüyada la ilahe illallah okumak

Arman V.(21) - Sivas sordu : "iyi sabahlar, Rüya tabirlerinizi bir süredir ilgiyle inceledim. Bulamadığım nerdeyse tüm yorumlar sitenizde bulunuyor ama rüyada la ilahe illallah okumak açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada la ilahe illallah okumak, mutlu olmaya, faydalı uğraşlar yapacağına, emniyetli yaşamaya, varlıklı akrabaya, hayırlı evlada, hayallerin hayata geçeceğine, getirili işlere, verilen sözün tutulacağına, iyi bir birlikteliğe, zorluk çekmeden elde edilen paraya, gönül ilişkisinin iyi olacağına delalet eder. Kimi zaman da zorluğa düşmeye, içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, ticari sıkıntıya, sağlığın tehlike altında olduğuna, kötü niyetli bir düşman tarafından zarar görmeye yorulmaktadır. Bazı rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu zorlukların sonrasında hayalini kurduğu temiz rızka, zorlukla istediği servete, uğraş vererek kavuştuğu temiz rızka, zorluklara göğüs gererek hak edilen ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada la ilahe illallah okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada la ilahe illallah okumak
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.