Rüyada la ilahe illallah Muhammeden resulullah demek

Çağrı B.(28) - İstanbul sordu : "Rüya yorumlarınızı birkaç yıldır beğenerek inceliyorum. Aradığım hemen hemen bütün yorumlar sitenizde bulunuyor ancak rüyada la ilahe illallah Muhammeden resulullah demek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada la ilahe illallah Muhammeden resulullah demek, maddi külfeti olan bir kimseden uzaklaşmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, vefakar dosta, rızkın kazançlı olacağına, mala gelecek berekete, eli açık memura, kısa zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, önemli kuvvete ulaşmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, becerikli bir kişiye, refah dolu zamanlara işaret eder. Nadiren de zulüm görmeye, çözümü zor bir olayla karşılaşılacağına, ferahının bozulacağına, sıkıntıdan kurtulamamaya, fena huylu kişi eliyle zarar görmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zamanla kavuştuğu daha iyi kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı feraha, ümitsizlikten sonra gözlediği rahatlığa, zahmet çekerek kazandığı ganimete işarettir.

"Rüyada la ilahe illallah Muhammeden resulullah demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada la ilahe illallah Muhammeden resulullah demek
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen garip hallerdir
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Ortalama bir insan yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah Muhammeden resulullah demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.