Rüyada la ilahe illallah diyerek tesbih çekmek

Senihe İ.(21) - Erzurum sordu : "rüyada la ilahe illallah diyerek tesbih çekmek yorumlar mısınız? "

Rüyada la ilahe illallah diyerek tesbih çekmek, verimli işler ile meşgul olacağına, ikili ilişkilerde tatmine, emniyette kalmaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, zenginliğe, mülke gelecek bolluğa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, parasal yükü olan bir kimseden uzak durulacağına, mutluluğu bulmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, problemlerden arınmış olacağına yorulur. Olumsuz anlamda korktuğu şeyden emin olunacağına, sıkıntılı yaşama, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, korkuya başına gelmesine, fena huylu insan eliyle zarar görmeye yorulur. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle tabir ederler: Görülen rüya zahmet çekerek düşlediği beceriye, zorluklarla mücadele ederek umduğu paraya, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği şana, zorlukların sonrasında elde ettiği daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada la ilahe illallah diyerek tesbih çekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada la ilahe illallah diyerek tesbih çekmek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah diyerek tesbih çekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.