Rüyada la ilahe illallah diyerek ölmek

Seydegül İ.(26) - Isparta sordu : "Paylaştıklarınızı bir süredir düzenli olarak takip ediyorum. rüyada la ilahe illallah diyerek ölmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada la ilahe illallah diyerek ölmek, vefakar çocuğa, anlayışlı orta yaşlı adama, sosyal yaşamda huzura, maddiyata gelecek bolluğa, gıpta ile bakılan güce, huzur bulmaya, verdiği sözüne bağlı durulacağına, emniyetli olmaya, yararlı işler yapacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bol berekete işarettir. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların meydana çıkmasına, iyi hali yitirmeye, fena niyetli yabancı eliyle zarar görmeye, sıhhatin bozulacağına, sıkıntıya yaşama delalet eder. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya cefa çekerek hayalini kurduğu hünere, zahmetle birlikte özlediği büyük güce, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu iyiliğe, zorlukların ardından umduğu berekete yorulur.

"Rüyada la ilahe illallah diyerek ölmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bilinmeyenler

rüyada la ilahe illallah diyerek ölmek
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekir.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah diyerek ölmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.