Rüyada la ilahe illallah diye bağırmak

Mihrimah V.(42) - Aksaray sordu : "Üç dört gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada la ilahe illallah diye bağırmak yorumlar mısınız? "

Rüyada la ilahe illallah diye bağırmak, huzur bulmaya, varlıklı yabancıya, yakında öğrenilecek hayırlı havadis öğrenmeye, beklentilerin yerine geleceğine, malın kazançlı olmasına, büyük mertebeye yükseleceğine, hünerli bir insana, ticari getirisi yüksek yatırımlar yapacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, duygusal yükü bulunan arkadaştan uzaklaşmaya, hayırlı çocuğa delalet eder. Ender olarak da huzurunun bozulacağına, düşmanlığını saklayan amire, yalancı yöneticiye, muhtaç duruma düşmeye, maddi probleme delalettir. Bazen de rüya uzmanları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak düşlediği mala, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu temiz kazanca, zorlukla elde ettiği sevince, cefa ile birlikte beklediği müjdeye işaret eder.

"Rüyada la ilahe illallah diye bağırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile alakalı merak edilenler

rüyada la ilahe illallah diye bağırmak
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Kimi zaman açıkça bazen de dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah diye bağırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.