Rüyada la ilahe illallah denildiğini duymak

Cavide M.(31) - Ankara sordu : "rüyada la ilahe illallah denildiğini duymak açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada la ilahe illallah denildiğini duymak, sevdikleriyle muhabbete, ilişkisinin iyi olacağına, iyi zamanlara, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hayırlı işler yapacağına, maddi külfeti bulunan bir kimseden yakasını kurtarmaya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, paranın bereketli olmasına, yetenekli bir kişiye, sevecen genç kadına, işyerinde terfiye işaret eder. Bazen de saklanansırların meydana çıkmasına, ferahının kaçacağına, değer düşmesine, ticaret alanında sorunlara, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri dediler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği iyiliğe, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu zenginliğe, meşakkatle ulaştığı feraha, ümitsizlikten sonra kazandığı ferahlığa yorulur.

"Rüyada la ilahe illallah denildiğini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada la ilahe illallah denildiğini duymak
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah denildiğini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.