Rüyada la ilahe illallah demek

Anara E.(37) - İstanbul sordu : "Selam. Yorumlarınızı kısa bir süredir düzenli olarak okuyorum. rüyada la ilahe illallah demek açıklar mısınız? "

Rüyada la ilahe illallah demek, getirili girişimler içinde bulunacağına, sevenleriyle gülmeye, kazancın verimli olacağına, ferahlığa, gönül ilişkilerinde başarıya, alın teriyle kazanılan servete, istenilen bir kazanca, işyerinde terfiye, sıcakkanlı genç kişiye, verilen sözün tutulacağına, sağlığını kazanmaya yorulur. Aynı zamanda parasal kayba, düşmanlığını göstermeyen kişiye, ferahının bozulacağına, sağlığın bozulacağına, sevimsiz bir hale gelmeye delalettir. Kimi çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya zorlukların sonrasında ümit ettiği onura, umudunu kestikten sonra elde ettiği zafere, sıkıntılarının sonunda düşlediği rahata, uzun bir bekleyişin sonunda istediği yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada la ilahe illallah demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada la ilahe illallah demek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.