Rüyada la ilahe illallah demek nedir

İlhan R.(37) - Denizli sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar burada bulunuyor ama rüyada la ilahe illallah demek nedir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada la ilahe illallah demek nedir, huzura ermeye, yeminin tutulacağına, ticari getirisi yüksek girişim içinde bulunacağına, vefalı akrabaya, özlemi duyulan bir geleceğe, cömert memura, sevince ermeye, dostlarla sohbete, emniyetli kalmaya, güler yüzlü genç akrabaya, mutlu olmaya yorulmaktadır. Nadiren de sevimsiz duruma gelmeye, düşmanlıktan emin olmaya, hilekar akrabaya, parasal sıkıntıya, korkulanın başına gelmesine yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya sıkıntıları aşarak hasret duyduğu feraha, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu toplu paraya, sıkıntıyla ulaştığı sevince, zorlanarak gözlediği mutluluğa delalet eder.

"Rüyada la ilahe illallah demek nedir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda merak ettikleriniz

rüyada la ilahe illallah demek nedir
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah demek nedir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.