Rüyada la ilahe illallah dedirtmek

Arıl Ö.(29) - Ordu sordu : "Sayfalarınızı bir süredir gün aşırı inceliyorum. Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler burada bulunabiliyor fakat rüyada la ilahe illallah dedirtmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada la ilahe illallah dedirtmek, yüksek mevkiye çıkacağına, mutluluğa kavuşmaya, ilişkisinin iyi olacağına, istenilen bir eşe, parasal külfeti olan kimseden yakasını kurtarmaya, hoşgörülü yaşlı kimseye, hünerli bir insana, alın teriyle kazanılan ziynete, isteklerin gerçekleşeceğine, bol berekete, sağlığa delalettir. Kimi zaman da sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, sıhhatin kötüleşeceğine, saklanansırların meydana dökülmesine, mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, iş nedeniyle huzursuzluğa işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler: Görülen rüya zahmetle birlikte kazandığı daha iyi bir hayata, zorlukların ardından özlediği şana, ümitsizlikten sonra kavuştuğu şana, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı müjdeye delalettir.

"Rüyada la ilahe illallah dedirtmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada la ilahe illallah dedirtmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Yaklaşık her gece birkaç saat rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah dedirtmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.