Rüyada la ilahe illallah cekmek

Ahmet L.(29) - İstanbul sordu : "Merhaba, ruyadanegormek.comu kısa bir süredir gün aşırı inceledim. rüyada la ilahe illallah cekmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada la ilahe illallah cekmek, bol kısmete, verdiği sözüne bağlı olunacağına, güzel uğraşlara, kazanca gelecek artışa, sağlıklı bir ömre, arzu edilen güce ulaşmaya, maddi yükü bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, üne ulaşılacağına, sevince kavuşmaya, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, tez zamanda alınacak müjdeli haber almaya yorulur. Bazen de maddi zarara, korktuğundan emin olmaya, rahatının kaçacağına, korkulanın gerçekleşmesine, fena niyetli amir tarafından zarar görmeye işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Bu zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu ferahlığa, zorluklara göğüs gererek kazandığı toplu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği daha sağlıklı bir hayata, zorluklara göğüs gererek hak edilen yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada la ilahe illallah cekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu konusunda merak ettikleriniz

rüyada la ilahe illallah cekmek
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka yorumdan rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illallah cekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.