Rüyada la ilahe illa ente subhaneke

Mohammad O.(42) - Ankara sordu : "rüyada la ilahe illa ente subhaneke yorumlar mısınız? "

Rüyada la ilahe illa ente subhaneke, tertemiz nimete, işte mertebeye ulaşılacağına, özlemi duyulan bir kazanca, ticari getirisi yüksek girişim yapacağına, yüksek ticari kazançlara, sevenleriyle birlikte gülmeye, huzur bulmaya, varlıklı aile ferdine, vefakar akrabaya, güzel şansa, güvenli hissetmeye yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, sırların açığa dökülmesine, sıkıntı verici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, dara düşmeye, sıkıntıya yaşantıya yorulmaktadır. Bazı tabirciler şöyle derler: Bu rüya kaybettikten sonra gözlediği huzura, verdiği uğraşların sonunda istediği güce, zorlukların ardından kavuştuğu daha iyi kazanca, zamanla düşlediği nimete delalettir.

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları konusunda bilmedikleriniz

rüyada la ilahe illa ente subhaneke
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illa ente subhaneke" yazısı izinsiz kopyalanamaz.