Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin

Fatih L.(34) - Bolu sordu : "rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin yorumlar mısınız? "

Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin, yeminin yerine getirileceğine, gelire gelecek artışa, şöhrete erişmeye, zenginliğe, güvenli yaşamaya, vefalı evlada, kazancın hayırlı olmasına, iyi talihe, iyi işlere, duygusal hayatın iyi olacağına, ticari getirisi yüksek girişim içinde bulunacağına delalettir. Bir diğer yoruma göre de içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, huzuru yitirmeye, sıkıntıya düşmeye, ticaret nedeniyle sıkıntıya, can sıkıcı duruma gelmeye delalettir. Bazen de yorumcular şöyle dediler: Bu sıkıntı çekerek kavuştuğu rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra kazandığı müjdeye, başarısızlıktan sonra hak edilen feraha, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu rahatlığa yorulmaktadır.

"Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahmini üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin" yazısı izinsiz kopyalanamaz.