Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin görmek

Ramazan F.(44) - Kayseri sordu : "Rüya tabirlerinizi epeydir dikkatlice okudum. Bugün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin görmek açıklar mısınız? "

Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin görmek, refah dolu geleceğe, hayırlı uğraşlara gireceğine, vefalı akrabaya, planların yerine geleceğine, paranın verimli olacağına, sevineceğine, ferahlamaya, varlıklı tanıdığa, getirili yatırım yapacağına, büyük mevkiye ulaşacağına, paraya gelecek berekete işaret eder. Olumsuz yorum olarak fenalığını gizleyen düşmana, sağlığın tehlike altında olduğuna, sevimsiz bir hale gelmeye, ferahının kaçacağına, maddi kayba delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle derler: Bu rüya zahmetle düşlediği rahatlığa, uğraşlarının sonunda elde ettiği mülke, uğraş vererek beklediği temiz kazanca, cefa ile birlikte düşlediği huzura yorulur.

"Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin görmek
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.