Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin demek

Erem B.(44) - Erzurum sordu : "ruyadanegormek sitesini uzun bir süredir gün aşırı inceledim. rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin demek açıklar mısınız? "

Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin demek, sevineceğine, sağlıklı hayata, özlemi duyulan bir mutluluğa, emniyette kalmaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya, varlıklı aile ferdine, problemlerden arınmış kalacağına, mutluluğa, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı havadise, yetenek sahibi bir insana, yağmura delalet eder. Bir diğer yoruma göre de fakirliğe, rahatının kaçacağına, zora düşmeye, huzuru kaybetmeye, kıymet kaybetmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Bu cefa çekerek gözlediği ferahlığa, sıkıntıyla hak ettiği rahatlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği daha iyi bir hayata, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı kazanca yorulur.

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin demek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Yaklaşık olarak bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.