Rüyada la havle

İbrahim F.(37) - Ağrı sordu : "Sayfalarınızı bir kaç zamandır sıklıkla inceledim. rüyada la havle yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada la havle, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, hayırlı arkadaşa, görgülü orta yaşlı adama, kazançlı girişimler gerçekleştireceğine, mutluluğu bulmaya, elinden her iş gelen bir kişiye, maddi zorluklardan sıyrılmaya, eli açık kimseye, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, alın teriyle kazanılan servete, huzura işaret eder. Başka görüşlere göre de sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, zulüm görmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, ferahının kaçacağına, değer kaybetmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu beceriye, zorlukların sonrasında hasret duyduğu haysiyete, sıkıntıyla hak edilen berekete, mağlubiyetten sonra gözlediği varlığa işaret eder.

"Rüyada la havle" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada la havle
  • Rüya, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Ortalama bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuçta kişinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada la havle" yazısı izinsiz kopyalanamaz.