Rüyada la havle vela kuvvete görmek

Ajet A.(43) - Trabzon sordu : "rüyada la havle vela kuvvete görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada la havle vela kuvvete görmek, istenilen bir başarıya, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, yüksek gelire, karmaşadan uzak yaşayacağına, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, işte mertebeye yükseleceğine, gelire gelecek fazlalığa, malın bereketli olmasına, imrenilen kuvvete, toplum yaşamında huzura, maddi zorluklardan sıyrılmaya yorulur. Bunlarla birlikte sıkıntılı yaşantıya, kederden kurtulamamaya, iyi hali kaybetmeye, kötülükten emin olunacağına, korkulanın başına gelmesine işarettir. Kimi rüya tabircileri derler ki: Bu rüya zahmetle birlikte umduğu daha iyi bir hayata, sıkıntıya düşerek düşlediği beceriye, hatalarının ardından beklediği hünere, sıkıntı çekerek umduğu onura delalet eder.

"Rüyada la havle vela kuvvete görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada la havle vela kuvvete görmek
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada la havle vela kuvvete görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.