Rüyada la havle okumak

Mehmet A.(26) - Ağrı sordu : "rüyada la havle okumak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada la havle okumak, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli havadise, mala gelecek fazlalığa, arzu edilen güce ermeye, servete, isteklerin yerine geleceğine, iyi bir eşe, zahmetsiz elde edilen mala, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, karmaşadan uzak yaşayacağına, alın teriyle kazanılan ziynete, güvende olmaya yorulur. Bazen de üzülmeye, iş kaynaklı huzursuzluğa, maddi probleme, sefalete, hilekar düşmana yorulur. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek hasret duyduğu temiz kazanca, sıkıntılarının sonunda gözlediği ganimete, sıkıntı sonrasında umduğu varlığa, başarısızlıktan sonra ulaştığı temiz rızka yorulmaktadır.

"Rüyada la havle okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada la havle okumak
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumu konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada la havle okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.