Rüyada la havle demek

Yakup H.(25) - Kıbrıs sordu : "Merhabalar; rüyada la havle demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada la havle demek, özlemi duyulan bir ilişkiye, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, becerikli bir kimseye, hak edilmiş ziynete, taleplerin yerine geleceğine, parasal yükü olan arkadaştan uzak durulacağına, zengin yöneticiye, getirili uğraşlara gireceğine, mutlu zamanlara, ettiği yeminine sadık kalınacağına, içten davranan genç kadına yorulur. Nadiren de üzüntü duymaya, zorluğa düşmeye, içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, üzüntüden sıyrılamamaya, cahil bir düşmana delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu zahmet çekerek kavuştuğu beceriye, sıkıntıyla hak ettiği daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı mevkiye, yenilgiden sonra hak ettiği galibiyete yorulur.

"Rüyada la havle demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada la havle demek
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının tahminen 3te 1ini, başka bir deyişle ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu mutlaka hesaba katılmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada la havle demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.