Rüyada l

Cem U.(48) - Gaziantep sordu : "Tartışmasız hazırlanmış en detaylı rüya tabiri web sitesi burada. rüyada l açıklar mısınız? "

Rüyada l, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, paranın bereketli olmasına, yağmura, aşk hayatında feraha, emniyette yaşamaya, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, kazançlı yarınlara, sevinmeye, hayırlı dosta, mutluluğu bulmaya, işte makama yükseleceğine delalet eder. Başka görüşlere göre de ticari zarara, kötü bir olayla yüzleşileceğine, değer düşmesine, huzuru kaybetmeye, kötü huylu kimse tarafından fenalık görmeye delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Bu yenilgiden sonra istediği toplu paraya, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu toplu mala, cefa çekerek beklediği daha iyi bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı mevkiye işarettir.

"Rüyada l" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında bilinmeyenler

rüyada l
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada l" yazısı izinsiz kopyalanamaz.