Rüyada l harfini görmek

Yüksel N.(25) - Erzurum sordu : "Merhaba. rüyada l harfini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada l harfini görmek, memuriyette makama geleceğine, iyi bir mutluluğa, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, mal varlığına gelecek fazlalığa, yağmura, sözlerin tutulacağına, görgülü yaşlı akrabaya, kendisini sevenlerle mutlu olmaya, huzura, gıpta ile bakılan güce ermeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına delalettir. Bunlarla birlikte huzuru kaybetmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, sırların açığa çıkmasına, maddi zorluğa, korkuya gerçekleşmesine yorulur. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya yenilgiden sonra özlediği itibara, uğraş vererek elde ettiği zafere, ümitsizlikten sonra kazandığı ganimete, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada l harfini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada l harfini görmek
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Ortalama bir insan hayatının tahmini üçte birini, başka bir yorumla ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Ortalama bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada l harfini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.