Rüyada k.kerim okumak

Sulhiddin P.(37) - Konya sordu : "rüyada k.kerim okumak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada k.kerim okumak, sözlerin tutulacağına, yüksek şansa, getirili yatırım yapacağına, malın kazançlı olacağına, rahatlığa, tez zamanda duyulacak hayırlı haber almaya, helal zenginliğe, emniyetli yaşamaya, sevince kavuşmaya, mutluluğa ermeye, istenilen kuvvete işaret eder. Bunlarla birlikte sağlığın tehlike altında olduğuna, korkuya başına gelmesine, zulüm görülmesine, rahatı kaybetmeye, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine yorulur. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte elde ettiği şerefe, umudunu kestikten sonra umduğu mala, zorluklara göğüs gererek kazandığı paraya, zorlanarak ümit ettiği mevkiye delalettir.

"Rüyada k.kerim okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması konusunda en çok merak edilenler

rüyada k.kerim okumak
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada k.kerim okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.