Rüyada k.kerim görmek

Hıfzı Y.(48) - Ağrı sordu : "Fikrimce yazılmış en derin rüya yorumları internet sitesi burada. Dün gece garip bir rüya gördüm. rüyada k.kerim görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada k.kerim görmek, yüksek gelire, problemlerden uzak kalacağına, tatlı dilli yaşlı kadına, getirili girişim gerçekleştireceğine, ettiği yeminini yerine getireceğine, ferahlığa, arzuların hayata geçeceğine, önemli kuvvete ulaşmaya, dostlarla birlikte gülmeye, gelire gelecek fazlalığa, getirili uğraşlara gireceğine işaret eder. Nadiren de iyi hali kaybetmeye, hilekar akrabaya, iş nedeniyle geçim zorluğuna, sıhhatin yitirileceğine, karışık bir olayla yüzleşileceğine delalettir. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte hayalini kurduğu güce, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği şöhrete , cefa ile birlikte gözlediği müjdeye, uğraşlarının sonunda kavuştuğu berekete delalet eder.

"Rüyada k.kerim görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada k.kerim görmek
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada k.kerim görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.