Rüyada kendine sıçmak

Dilek G.(22) - İzmir sordu : "Aradığım hemen hemen bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada kendine sıçmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada kendine sıçmak, yararlı işler gerçekleştireceğine, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, sevineceğine, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, sözünü tutacağına, sağlığa, becerikli bir insana, isteklerin hayata geçeceğine, salih eşe, tatlı dilli genç akrabaya, yağmura delalettir. Ender olarak da değer kaybetmeye, korkulanın gerçekleşmesine, ticaret sebebiyle sıkıntıya, zalim bir düşmana, maddi sıkıntıya delalet eder. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu onura, zorlukları aşarak hasret duyduğu müjdeye, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği şöhrete , meşakkatle istediği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada kendine sıçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada kendine sıçmak
  • Tahminen bir insanın hayatının yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendine sıçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.