Rüyada kel olduğunu görmek

Aytel Ş.(43) - Malatya sordu : "rüyada kel olduğunu görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada kel olduğunu görmek, sözlerin tutulacağına, manevi külfeti bulunan akrabadan uzaklaşmaya, alın teriyle kazanılan nimete, emniyetli yaşamaya, arzu edilen güce ermeye, şana kavuşmaya, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, mutluluğu bulmaya, bereketli günlere, sevineceğine delalet eder. Kimi zaman da hoşnutsuz bir duruma gelmeye, sıkıntılı yaşantıya, fenalık görmeye, parasızlığa, üzülmeye işarettir. Bazı durumlar için de alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntıyla kavuştuğu itibarlı mertebeye, sıkıntı çekerek kavuştuğu toplu paraya, sıkıntıyla hayalini kurduğu daha çok kazanca, cefa çektikten sonra kavuştuğu sevince işaret eder.

"Rüyada kel olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada kel olduğunu görmek
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kel olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.