Rüyada karınca duasını okumak

Yılmaz T.(19) - Tekirdağ sordu : "rüyada karınca duasını okumak yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada karınca duasını okumak, tatlı dilli yaşlı kimseye, malın temiz olacağına, verdiği sözü yerine getireceğine, şana kavuşmaya, mutluluk dolu yarınlara, hayırlı işlere, becerili bir kimseye, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, manevi külfeti olan birinden uzaklaşılacağına, zenginliğe, sağlıklı yaşamaya işaret eder. Başka görüşlere göre de korktuğundan emin olmaya, parasal probleme, mutsuzluktan sıyrılamamaya, kıymet yitirmeye, fenalık görmeye delalet eder. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle derler: Bu uzun bir bekleyişin sonunda istediği hünere, kaybettikten sonra istediği şöhrete , hatalarının ardından düşlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlanarak kazandığı rahatlığa delalettir.

"Rüyada karınca duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada karınca duasını okumak
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüya görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada karınca duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.