Rüyada karanlık vadi görmek

Mukhtar U.(48) - İstanbul sordu : "rüyada karanlık vadi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada karanlık vadi görmek, planların yerine geleceğine, salih çocuğa, mutlu zamanlara, anlayışlı genç yabancıya, helal nimete, yakında öğrenilecek mutlu edici haber almaya, akrabalarla iyi geçinmeye, devlette mertebeye gelineceğine, eli açık memura, külfetsiz elde edilen ganimete, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine yorulmaktadır. Olumsuz anlamda mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, kötülük görülmesine, fakirliğe, huzuru kaybetmeye, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu rüya zorlanarak özlediği mala, zorlukların ardından ulaştığı ferahlığa, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, zorluklarla mücadele ederek hak edilen temiz rızka yorulmaktadır.

"Rüyada karanlık vadi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada karanlık vadi görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada karanlık vadi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.